مجله دکوراسیون هشتی بهترین مرجع دکوراسیون منزل

شمعدان چشمه نور کد C2921/1TM بسته دو عددی

میز و صندلی ناهارخوری مدل MD1331

قطر آینه 52 سانتی متر

دکوراسیون اتاق خواب

فکر می‌کنم در این روزهای کرونا مطلبی که برای ما روشن و پراهمیت شده ، داشتن آرامش و راحتی در خانه‌هایمان است. این موضوع به خصوص برای دکوراسیون اتاق خواب از ارزش بیشتری برخوردار است. چون همه‌ ما تقریبا یک سوم از روزمان را در این محیط به سر می‌بریم. بنابراین دانستن یکسری نکات به شما کمک می‌کند تا بتوانید فضا را به کلی تغییر داده و اتاقی گرم و دلنشین داشته باشید. پس با مجله هشتی همراه باشید تا ایده‌های دکوراسیون اتاق خواب تا با هم بررسی کنیم.

نکات مهم در دکوراسیون اتاق خواب

یک. بافت و جنس نرم

روتختی‌هایی با جنسی طبیعی مثل کتان و لینن برای تابستان و بافت‌های بزرگ و طرح‌دار مثل شال و کوسن‌هایی که در تصویر مشاهده میکنید، برای زمستان بسیار مناسب هستند و به شما ندای خواب و استراحتی خوب می‌دهند.

یک ایده‌ی دکور اتاق خواب استفاده از الیاف طبیعی در زمستان و تابستان است

برای خرید ملحفه مشابه اینجا کلیک کنید

شال بافت

برای خرید شال بافت مشابه اینجا کلیک کنید

دو. نور

در دکور اتاق خواب نور را فراموش نکنید. نور می‌تواند به طرز قابل توجهی اتاق خواب زیبا کند. پس وجود منبع نوری ملایم بر روی پاتختی‌ها یکی از راه‌هایی است که اکثر طراحان برای داشتن اتاقی آرام و رمانتیک از آن استفاده می‌کنند.

یک ایده‌ی دکور اتاق خواب استفاده از آباژور روی پاتختی است

برای خرید آباژور مشابه اینجا کلیک کنید

سه. گل طبیعی

تقریبا همه‌ انسان‌ها با دیدن گل و بوییدن آن حالشان خوب می‌شود. بنابراین چرا از یک دسته گل طبیعی بر روی پاتختی برای داشتن حالی خوب بهره نگیریم. دسته گل به دکور اتاق خواب، زیبایی می‌دهد.

یک ایده‌ی دکور اتاق خواب استفاده از گل طبیعی روی پاتختی است

برای خرید گلدان مشابه اینجا کلیک کنید

چهار. رنگ‌ها

احتمالا از این موضوع آگاه هستید که استفاده از رنگ‌های تند در مقیاس زیاد، در طول زمان تاثیر بدی بر روح و روان ما می‌گذارد و باعث خستگی‌مان می‌شود. شما می‌توانید با انتخاب یک پالت رنگی ملایم مثل سفید، کرم و قهوه‌ای کم رنگ، محیط اتاق خواب را آرامش بخش کنید.

رنگها

برای خرید پاف مشابه اینجا کلیک کنید

پنج. پرده‌

پرده تاثیر بسزایی در دکور هر فضایی دارد. اگر ترکیب رنگی اتاق خواب  را خنثی نگه داشته‌اید خوب است که برای انتخاب پرده کمی جسورتر عمل کنید. رنگ‌های شاد یا پارچه‌ مخمل می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای پرده‌ اتاق خواب شما باشند.

رنگ پرده

برای خرید پرده مشابه اینجا کلیک کنید
شش. بالش و کوسن

ممکن است هیچوقت از همه‌ی این بالش‌ها همزمان استفاده نکنید. ولی داشتن انواع بالش و کوسن‌ در سایز، بافت و اشکال متفاوت عمق زیادی به فضا می‌د‌هد که در نهایت باعث احساس راحتی بیشتر می‌شود‌.

بالش و کوسن

برای خرید کوسن مشابه اینجا کلیک کنید

هفت. سادگی

هرچقدر وسایل و رنگ‌های استفاده شده بیشتر باشد ذهن انسان هم آشفته‌تر می‌شود. بنابراین بهتر است اتاق خوابتان را از هرگونه وسیله‌ای که مورد استفاده قرار نمی‌گیرد پاک کنید و حداکثر 3 رنگ را در دکوراسیون اتاق خواب بکار بگیرید.

سادگی

برای خرید مبل مشابه اینجا کلیک کنید

برای خرید دراور مشابه اینجا کلیک کنید

هشت. تضاد

در عکس زیر می‌بینید که تاج تخت مشکی تخت تضاد زیبایی با بقیه المان‌ها ایجاد کرده است. وجود تضاد در یک اتاق نه تنها نقطه‌ی عطف را در آن قسمت بوجود می‌آورد. بلکه میدان را برای استفاده از آن رنگ در مقیاس‌ کوچکتر باز می‌کند. برای مثال در تصویر می‌بینید که چراغ مطالعه‌های دیواری و طرح شال و کوسن هم از این تضاد بهره برده‌اند.

تضاد در اتاق

برای خرید تخت مشابه اینجا کلیک کنید
نه. مونوکروم

مونو به معنی تک و کروم به معنی رنگ است. چند سال اخیر استایل تک رنگ چه در دنیای فشن و چه در دکوراسیون داخلی غوغایی به پا کرده و به مد روز تبدیل شده است. شما می‌توانید از همه‌ طیف‌های یک رنگ استفاده کنید و دکور اتاق خواب خود را شیرین و دلپذیر کنید..

مونوکروم

برای خرید لوستر مشابه اینجا کلیک کنید

برای خرید صندلی چوبی مشابه اینجا کلیک کنید

ده. یک المان کلاسیک

تخت‌های سایبان‌دار می‌توانند اتاق خواب شما را به اتاق بسیار زیبایی تبدیل کنند. ولی اگر دوست ندارید اصلا لازم نیست که این ستون‌ها را با پرده‌های سنگین شلوغ کنید. میتوانید با ساده نگه داشتن بقیه‌ی لوازم تخت خوابتان را به نقطه‌ی عطف اتاق تبدیل کنید.

یک المان کلاسیک

یازده. فرش

برای اضافه کردن گرما به فضا فرش را از یاد نبرید. می‌توانید از انواع  فرش و گلیم‌ها با  نقش و جنس متفاوت استفاده کنید تا زیبایی بصری را به کف اتاق هم انتقال دهید.

یک ایده‌ی دکور اتاق خواب استفاده از فرش در اتاق خواب است

برای خرید فرش مشابه اینجا کلیک کنید

برای خرید پاتختی مشابه اینجا کلیک کنید

دوازده. لایه‌سازی با شال

مطمئن باشید که ترکیب روتختی کتان یا لینن با یک شال بافت حس راحتی فضا را بیشتر می‌کند. آخر چه کسی دوست ندارد در این تخت گرم و نرم تصویر زیر شب را صبح کند؟

شال تخت

برای خرید شال بافت مشابه اینجا کلیک کنید
سیزده. فضای مطالعه

اگر کتاب‌خوان هستید قطعا به یک محیط مناسب و آرام برای خواندن کتاب نیاز دارید. با گذاشتن یک صندلی و چراغ مطالعه در گوشه‌ی اتاق می‌توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

یک ایده‌ی دکور اتاق خواب استفاده از درست کردن فضای مطالعه است گذاشتن میزی کوچک با چراغ مطالعه

برای خرید آباژور مشابه اینجا کلیک کنید

برای خرید مبل مشابه اینجا کلیک کنید

چهارده. تزیین پاتختی

با گداشتن یک دسته گل و المانی تجسمی مثل مجسمه و کتاب و مجله‌های دلخواهتان روی پاتختی می‌توانید دکوراسیون فضا را جذاب‌تر کنید. ولی اگر فضای زیادی برای گذاشتن این وسایل ندارید یک آباژور خاص هم می‌تواند نظر مخاطب را بخود جلب کند.

تزیین پاتختی

برای خرید آباژور مشابه اینجا کلیک کنید

برای خرید گلدان مشابه اینجا کلیک کنید

 

مطالب مرتبط

نصب شلف در هر خانه‌ای امکان‌پذیر است. چون علاوه بر اینکه فضایی برای چیدن وسایل در اختیار شما قرار میدهد، انتخاب مناسبی برای نمایش گذاشتن کتاب‌ها و وسایل دکوری مورد علاقه‌تان است. اما این شلف‌ها تنها به آشپزخانه یا نشیمن محدود نمی‌شوند و استفاده از آنها در اتاق خواب یکی از گزینه‌های بسیار شیک و […]
اتاق خواب باید به شما احساس آرامش بدهد و باعث شود در ذهنتان برای خود ارزش بیشتری قائل باشید. اتاق خواب به سبک ویکتوریایی یکی سبک‌های بسیار لوکس و پرزرق و برق است و با اینکه مربوط به قرن 19 میلادی میباشد شما با ایجاد کمی تغییرات میتوانید آن را کمابیش با مدرن ترکیب کنید. […]
دنیای روتختی‌ها بزرگ و گاهی گیج کننده است. ولی به زحمت وقت گذاشتن برای انتخاب روتختی مناسب می‌ارزد چون ما را در زمان خواب گرم نگه میدارد و در طول روز هم زیبایی و استایل خاصی به اتاق‌خواب می‌بخشد. پس اگر به دنبال تعویض کامل ست روتختی هستید و یا دوست دارید با چند حرکت […]
انجام تغییرات در دکوراسیون اتاق خواب در هر برهه‌ از زندگی ما لازم است. چون سلایق ما در طول زمان عوض میشوند. یا ممکن است وارد محیط جدیدی شویم و به همان نسبت، به تغییراتی در پیرامون خود نیازمند باشیم. با مجله دکوراسیون هشتی همراه باشید تا چند ایده‌ برای دکوراسیون اتاق خواب شیک، که […]
استفاده از مبلمان در اتاق خواب، علاوه بر این که باعث شیک شدن محیط  می‌شود، مکانی برای استراحت و مطالعه بوجود می‌آورد. مبلمان  اتاق خواب، فضای زیادی را در اتاق نمی‌گیرد. پس حتی یک اتاق بسیار کوچک هم می‌تواند یک یا دو صندلی زیبا را در خود جای دهد. با ما در مجله هشتی همراه […]
انتخاب ترکیب رنگی برای اتاق خواب می‌تواند فریب‌دهنده باشد. چون در عین حالی که باید برای استراحت و خواب مناسب باشد، بازتاب‌دهنده‌ شخصیت و استایل فرد نیز می‌باشد. از آنجایی که اتاق خواب، فضایی خصوصی است، شاید به دکوراسیون آن توجه زیادی نشود. اما انتخاب ترکیب رنگی خاص شروع خوبی برای تغییر این موضوع است. […]
در این مطلب به ۸ اشتباه رایج در دکوراسیون اتاق خواب می‌پردازیم. وقتی که دکوراسیون یک اتاق با هم هماهنگ هست، از نور به خوبی استفاده شده و فرش لطافت دلپذیری دارد، تشخیص می‌دهیم که این اتاق خواب زیباست. اگر با خود فکر می‌کنید چرا با تمام تلاش شما اتاقتان به این خوبی نمی‌شود، احتمالا […]
برای اکثر مردم دکور خانه حتی اگر کمی گیج‌کننده باشد، باز هم یکی از لذت‌بخش‌ترین تجربه‌هاست. چون می‌توانید سلیقه و شخصیت خود را به بهترین نحو ممکن به نمایش بگذارید. البته هر شخصی نظرات و سبک خاصی را برای دکوراسیون خانه در نظر می‌گیرد. بیشتر اوقات اهمیت یک پس‌زمینه‌ی ساده را که تقریبا برای همه‌ی […]

تابلو دکوراتیو سه تکه آرتی فریم کد F033B121

مشخصات

تعداد تکه سه تکه

ویژگی‌های مقاومتی مقاوم در برابر تابش نور آفتاب

نوع کاربرد دیواری

جنس پی وی سی‌

آیینه

مشخصات

قطر آینه 52 سانتی متر

جنس بدنه پی وی سی

جنس روشویی چینی

دارای دو کشو با ریل استیل

مقاوم در برابر تغییر رنگ و رطوبت

دارای یراق آلات استیل و لولای آرام بند

ابعاد 41×35×70 سانتی‌متر وزن 40 گرم

تختخواب کودک ای اس تی مدل KRAL YATAK سایز 145 سانتی متر

مشخصات

طول 145 سانتی‌متر

عرض 70 سانتی‌متر

ارتفاع 55 سانتی‌متر

وزن 9.900 کیلوگرم

جنس فریم ام‌دی‌ا ف جنس پایه چوب

میز عسلی مدل L72

مشخصات

ابعاد 35x35x50 سانتی‌متر

تعداد میز یک عدد

جنس صفحه سنگ

نوع صفحه جدا

جنس پایه فلز