مجله دکوراسیون هشتی بهترین مرجع دکوراسیون منزل

شمعدان چشمه نور کد C2921/1TM بسته دو عددی

میز و صندلی ناهارخوری مدل MD1331

قطر آینه 52 سانتی متر

رنگ زرد در دکوراسیون اتاق نشیمن

مطمئنا وقتی به رنگ‌آمیزی اتاق نشیمن فکر می‌کنید رنگ زرد اولین رنگی نیست که به ذهنتان خطور می‌کند. در سال‌های اخیر رنگ زرد از محبوبیت زیادی برخوردار  شده‌است. جالب است بدانید رنگ زرد، به عنوان رنگ سال 2021 پنتون انتخاب شده است. حتما می‌دانید که با اوج گرفتن کرونا و خانه‌نشین  شدن اکثر افراد، افسردگی هم بیشتر شده که برای سلامت روان خطرناک است و به همین دلیل رنگ زرد، به عنوان رنگ سال انتخاب شده.

رنگ زرد نماد امید، انرژی و نور است. استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون اتاق نشیمن یادآور آفتاب است. همانطور که می‌دانید، رنگ زرد از طیف‌های متنوعی تشکیل شده است. این کار را برای ما سخت می‌کند چون دوست داریم محیطی گرم و شاد داشته باشیم نه جایی که به هنگام وارد شدن چشممان را اذیت کند. در اینجاست که ما در مجله دکوراسیون هشتی به کمک شما آمده‌ایم تا بتوانید بهترین انتخاب را در استفاده از رنگ زرد در اتاق نشیمن داشته باشید.

رنگ زرد در دکوراسیون اتاق نشیمن را چگونه انتخاب کنیم

یک. زرد پررنگ

رنگ اتاق نشیمن در تصویر زیر، ما را به یاد زرده‌ تخم‌مرغ می‌اندازد. در تصویر زیر چهار دیوار به رنگ زرد است. طراح، برای خنثی کردن رنگ زرد، از رنگ سفید هم استفاده کرده است.

دو. دیوار قدرت

هیچ رنگی به اندازه‌ رنگ زرد نور و گرما به محیط اضافه نمی‌کند. تصویر زیر، این نظر را قوت می‌بخشد. در اینجا می‌بینیم که راهرویی که از جلوی آشپزخانه و نشیمن می‌گذرد از کنده‌کاری‌های خاص و یک شکلی برخوردار است و رنگ زرد، آن را به یک دیوار قدرت بسیار زیبا تبدیل کرده است.

سه. ترکیب رنگی غروب خورشید

برای اینکه به اتاق نشیمن حس  و حال آفتاب را بدهید لازم نیست حتما از رنگ زرد در دیوارها استفاده کنید. برای مثال این اتاق نشیمن با دیوارهای سفید، فضا را برای ترکیب رنگی زرد، قرمز، نارنجی سوخته و طلایی آماده کرده تا در کنار هم رنگ‌های غروب را به نمایش بگذارند.

چهار. سقف زرد

یکی از راهکارهایی که با آن میتوان یک اتاق سفید را گرم کرد استفاده از رنگ برای سقف اتاق است. در اینجا دیوارها که به رنگ شیری هستند و به همراه سقفی به رنگ زرد ملایم، محیطی جذاب به وجود آورده‌اند. در ضمن، جزییات را فراموش نکنید چون قطعات کوچک که در کنار هم قرار می‌گیرند انسجامی بی‌نظیر بوجود می‌آورند.

برای رنگ زرد در دکوراسیون اتاق نشیمن سقف را زرد و دیوارها را سفید کنید

پنج. اضافه کردن جزییات چوبی

در نشیمن‌هایی با متراژ بالا بهتر است از یک طیف زرد کرمی و ماسه‌ای استفاده شود تا اندازه‌ اتاق را به خوبی نشان بدهد. اضافه کردن جزییات چوبی نیز می‌تواند کار را تمام کند و محیط را منسجم‌تر نشان بدهد.

برای رنگ زرد در دکوراسیون اتاق نشیمن از وسایل چوبی استفاده کنید

شش. کم و به اندازه

اگر به دنبال رنگ زرد شاد هستید می‌توانید از آن در مبلمان کوچک و وسایل دکوری استفاده کنید. برای مثال، کوسن، مبل تک و تابلوها، لوازم بسیار مناسبی، برای بکارگیری رنگ شاد هستند.

برای رنگ زرد در دکوراسیون اتاق نشیمن از رنگ زرد شاد کم و به اندازه استفاده کنید

هفت. مبلمان

با مبل‌های خاکستری، بژ و قهوه‌ای خداحافظی و به یک کاناپه‌ زرد خوش‌رنگ سلام کنید. فقط دقت کنید که طیف مناسبی را برای فضای خود انتخاب میکنید. مثلا طیف زرد ملایم، برای دیوارها معجزه می‌کند در حالی که برای مبلمان، زرد خردلی بهتر جواب می‌دهد.

برای رنگ زرد در دکوراسیون اتاق نشیمن از کاناپه زرد استفاده کنید

هشت. طیف ملایم

برای زیباتر شدن اتاق نشیمن بهتر است که برای دیوارها، طیف زرد کمرنگ و ملایمی انتخاب کنید. رنگ زرد در بعضی نورها ممکن است متمایل به سبز دیده شود. به همین دلیل بهترین انتخاب، رنگ کرمی، بجای لیمویی است.

نه. انتخاب تابلوی مناسب

اضافه کردن رنگ زرد بوسیله‌ یک تابلوی خیره‌کننده، می‌تواند خیلی ساده باشد. در اتاق نشیمن زیر، اکثرا از رنگ‌های خنثی استفاده شده‌است.  تابلوهای نقاشی و پرده، نشیمن را از یکنواختی بیرون آورده و جان دوباره به آن بخشیده‌اند.

ده. رنگ‌های مکمل

یکی دیگر از پیشنهادهایی که  به شما می‌دهیم استفاده از دایره‌ رنگی است. با توجه به قوانین این دایره، رنگ‌های بنفش، آبی و سبز به زیبایی با زرد ست میشوند و محیطی چشمگیر بوجود می‌آورند.

برای رنگ زرد در دکوراسیون اتاق نشیمن از رنگهای مکمل استفاده کنید

یازده. جذابیت بصری

وسایل دکوری زرد می‌توانند به سرعت در فضایی تقریبا خنثی جذابیت بصری ایجاد کنند. در تصویر زیر، رنگ کوسن با فرش هماهنگ شده و توجه ما را به خود جلب می‌کنند.

دوازده. فضاهای غیرمنتظره

اگر یک ماژیک فسفری زرد بزرگ داشتید که می‌توانستید با آن چند مکان را هایلایت کنید چه جاهایی را انتخاب میکردید؟ در تصویر زیر دیوار اطراف پنجره و کتابخانه به رنگ زرد در آمده‌ و چشم ما سریع متوجه حضور آنها می‌شود. دقیقا مثل یک ماژیک فسفری، که با آن زیر کلمات کتاب را خط می‌کشند، زیر این المان‌ها را برای جلب توجه بیشتر، خط کشیده‌اند.

از رنگ زرد در دکوراسیون اتاق نشیمن در فضاهای عیرمنتظره استفاده کنید

سیزده. متریال لوکس

بعضی از طیف‌های رنگ زرد بسیار غنی و زیبا هستند و به همین دلیل است که برای تکمیل نشیمن، ناخودآگاه به سمت اجناس با متریال‌های لوکس می‌رویم. وسایل دکوری طلایی، خز، مخملی و سفید نیز از این دسته هستند و وقتی در مقابل رنگ زرد قرار می‌گیرند زیبایی اتاق نشیمن را دو چندان می‌کنند.

چهارده. طلایی

رنگ زرد برای اینکه تاثیر خودش را بگذارد لازم نیست که حتما در معرض توجه و نقطه‌ عطف اتاق باشد. برای مثال، می‌توانید به سراغ فرشی بروید که در آن به میزان کمی، رنگ زرد استفاده شده است. بعد از آن چند وسیله‌ طلایی انتخاب کنید تا فضا را تکمیل کند.

 از رنگ زرد در دکوراسیون اتاق نشیمن از فرشی که میزان کمی رنگ زرد دارد استفاده کنید

 

مطالب مرتبط

زندگی در خانه کوچک و چیدمان  وسایل در چنین فضایی چالش بزرگی است. اما دکوراسیون داخلی این امکان را  به ما میدهد که از تمام فضاها چه اتاقی کوچک باشد یا آپارتمانی با متراژ کم حداکثر استفاده را کرده و علاوه بر اینکه سبک دکوراسیون مورد علاقه‌تان را اجرا می‌کنید فضای مورد نظر بسیار بزرگ‌تر […]
تزیین خانه با گیاهان آپارتمانی همواره شیک و مورد علاقه‌ عموم است. و دقیقا به همین دلیل است که مردم بیش از پیش به روش‌های متفاوت نگهداری گیاهان مختلف روی میاورند تا گیاه مناسب فضای خود را پیدا کنند. جدا از همه‌ این توصیفات، وجود گیاهان در خانه، باعث طراوت و سرزندگی محیط می‌شود و […]
همه‌ ما قبلا این شرایط را تجربه کرده‌ایم: خانه‌ی جدیدی گرفته یا به طور کلی قصد تغییر دکوراسیون داشته ولی نمیتوانیم مبل مناسب را پیدا کنیم. هزاران مدل و رنگ متفاوت وجود دارد که انتخاب صحیح از بین آنها برای فضایی که مختص شماست بسیار سخت و طاقت‌فرسا میباشد. البته افراد زیادی به مبل کلاسیک […]
قبل از اینکه به ویژگی‌های سبک کلاسیک بپردازیم لازم است ابتدا به صورت خلاصه معماری کلاسیک را تعریف کنیم. معماری کلاسیک برگرفته از معماری روم و یونان است و سبک‌های بسیاری از سبک کلاسیک الهام گرفته‌اند. که از بارزترین آنها نئوکلاسیک است که تشابه زیادی به سبک کلاسیک دارد. ویژگی‌های سبک کلاسیک تقارن: یکی از […]
وقتی که دمای هوا کمتر میشود، احتمال اینکه بیشتر در خانه بمانیم، افزایش میابد. این موضوع در صورت مناسب نبودن دکوراسیون منزل در زمستان میتواند برای ساکنین خانه بسیار آزاردهنده باشد. مخصوصا در دو سال گذشته که اکثر ما بخاطر پاندمیک کرونا اکثر اوقات خود را در خانه میگذرانیم اهمیت زیادی دارد. در این مدت […]
نشیمن بدون شک از مهم‌ترین فضاها در هر خانه‌ای است. اتاق نشیمن مکانی برای جمع شدن اعضای خانواده و گفتکو و هم مکانی برای پذیرایی از میهمانان است.  پس طبیعی است که تمام تلاش خود را برای دکوراسیون زیبا و ایجاد حس و حال خوب بکنید. با این حال، تغییر دکوراسیون نشیمن میتواند میزان زیادی […]
شومینه آجری به عنوان قلب خانه شناخته میشود. چون در اکثر مواقع نقطه‌ عطف اتاق محسوب می‌شود. در شب‌های سرد زمستانی بهترین مکان برای گفت و گو و خوش گذراندن میباشد. از آنجایی که در روزهای ابتدایی فصل زمستان هستیم، همه‌ ما به دنبال گرم‌تر کردن محیط خانه و شیک‌تر ساختن شومینه هستیم. با مجله […]
چند روز بیشتر به شب یلدا باقی نمانده است به همین مناسبت لازم دانستیم در خصوص شب یلدا، دکور شب یلدا و چند ایده برای این شب بنویسیم. با مجله هشتی همراه شوید تا  در خصوص این شب خاص و باستانی بیشتر صحبت کنیم. تاریخچه شب یلدا تاریخچه شب یلدا به سالیانی بسیار دور باز […]
به تمام خانه‌هایی که در آن زندگی کرده‌اید فکر کنید. چند درصد این خانه‌ها رنگ درب‌ سفید یا قهوه‌ای داشته‌اند؟ حدس ما بالغ بر نود درصد است. چون خیلی کم پیش می‌آید که با یک درب، به رنگ آبی یا سبز برخورد کنیم. اما لازم نیست این موضوع همیشه اینطور باقی بماند. درب‌ها می‌توانند نقش […]
اتاق نشیمن و آشپزخانه از قسمت‌های مهم دکوراسیون منزل محسوب می شوند که با کمی خلاقیت می‌توان دکوراسیون مناسبی را ایجاد کرد. در این مقاله شما را با ترفند ساده اما تاثیرگذار برای زیباتر شدن دکور اتاق نشیمن و دکوراسیون آشپزخانه آشنا می کنیم. در ابتدا به دکور اتاق نشیمن می پردازیم. اتاق نشیمن مرکز […]

تابلو دکوراتیو سه تکه آرتی فریم کد F033B121

مشخصات

تعداد تکه سه تکه

ویژگی‌های مقاومتی مقاوم در برابر تابش نور آفتاب

نوع کاربرد دیواری

جنس پی وی سی‌

آیینه

مشخصات

قطر آینه 52 سانتی متر

جنس بدنه پی وی سی

جنس روشویی چینی

دارای دو کشو با ریل استیل

مقاوم در برابر تغییر رنگ و رطوبت

دارای یراق آلات استیل و لولای آرام بند

ابعاد 41×35×70 سانتی‌متر وزن 40 گرم

تختخواب کودک ای اس تی مدل KRAL YATAK سایز 145 سانتی متر

مشخصات

طول 145 سانتی‌متر

عرض 70 سانتی‌متر

ارتفاع 55 سانتی‌متر

وزن 9.900 کیلوگرم

جنس فریم ام‌دی‌ا ف جنس پایه چوب

میز عسلی مدل L72

مشخصات

ابعاد 35x35x50 سانتی‌متر

تعداد میز یک عدد

جنس صفحه سنگ

نوع صفحه جدا

جنس پایه فلز