مجله دکوراسیون هشتی بهترین مرجع دکوراسیون منزل

شمعدان چشمه نور کد C2921/1TM بسته دو عددی

میز و صندلی ناهارخوری مدل MD1331

قطر آینه 52 سانتی متر

۱۶ ایده‌ روشنایی

نور یکی از المان‌های طراحی است که می‌تواند به طور کامل ظاهر اتاقی را تغییر دهد. برای همین ۱۶ ایده‌ برای روشنایی را ادامه برایتان می‌گوییم. منبع نوری مناسب می‌تواند دکور منزل شما را قوت بخشد و حس و حال مورد نظرتان را بوجود بیاورد. اگر قصد تغییر منابع خانه‌ خود را دارید، بهتر است در  اولین قدم فکر کنید که چه سبکی را دوست دارید به محیط بدهید. چراغهای آویز به سبک قدیمی می‌توانند ما را به گذشته‌های دورببرد. ولی یک چراغ بزرگ و ساده‌ سفید، تمایل شما را به محیطی مینیمال نشان می‌دهد. پس تا انتهای این مطلب با مجله هشتی همراه باشید تا ۱۶ ایده‌ روشنایی، از مدرن تا وینتج و قدیمی، را به شما معرفی کنیم.

۱۶ ایده‌ روشنایی منزل

یک. آویزهای دوتایی را امتحان کنید

این آشپزخانه‌ی تماما مشکی با کابینت‌های مدرن، دیواری با مرمر سفید، از جذابیت بصری بسیار زیادی برخوردار است. البته نورپردازی آشپزخانه هم بسیار زیبا و هوشمندانه است. این دو لوستر که بالای جزیره نصب شده‌اند، آشپزخانه را منسجم کرده و نور مورد نیاز را تامین می‌کنند.

یک ایده‌ روشنایی با نصب آویز دوتایی

برای خرید محصول مشابه اینجا کلیک کنید

دو. حس و حال خاکی با فلزات

در این فضای خیره‌کننده، رنگ‌های خاکی در همه آشپزخانه با هم ترکیب شده‌اند و چشم را به اطراف هدایت می‌کند. رنگ  طلایی دسته‌های کابینت محیط را برای درخشش مهم‌ترین المان آماده می‌کنند: لوستر دوازده شاخه‌ی برنزی. همچنین حباب‌های کروی سفید، با دیوارها، کابینت بالا و رویه‌ی کابینت پایین ست شده‌اند تا ترکیب فوق‌العاده‌ای را ایجاد کنند.

یکی از 16 ایده‌ی روشنایی استفاده از فلزات است

برای خرید محصول مشابه اینجا کلیک کنید
سه. مدرن باشید

آباژور ایستاده‌ پایه‌ طلایی، به این نشیمن، زیبایی خاصی داده‌است. طراح، آباژور را، بین مبل سبز مخملی و یک صندلی سبک روستیک، قرار داده‌است. شعمدان‌های طلایی، روی میز قرار گرفته، تا پایه‌ آباژور جلوه بیشتری داشته باشد. اگر نور سقفی فضای شما به اندازه‌ کافی نیست بهتر است از یک آباژور ایستاده بهره بگیرید.استفاده از آباژور یکی از ۱۶ ایده‌ روشنایی است که دکوراسیون اتاق شما کامل می‌کند.

یکی از 16 ایده‌ی روشنایی استفاده از وسایل مدرن مثل آباژور است

برای خرید محصول مشابه اینجا کلیک کنید
چهار. نقطه‌ی عطف را پیدا کنید

این لوستر شکوفه‌ مانند، گل‌های روی میز ناهارخوری را به بهترین شکل بازتاب می‌دهد. یک مثال دیگر برای این نوع طراحی داینامیک، رنگ طلایی لوستر به عنوان نقطه‌ی عطف است که چشم پس از دیدنش به سمت پایه‌های طلایی صندلی‌ها هدایت میشود. همچنین رنگ‌های پاستلی، فضا را گرم و ظریف نشان می‌دهد.

یکی از 16 ایده‌ی روشنایی پیدا کردن نقطه عطف است

برای خرید محصول مشابه اینجا کلیک کنید
پنج. کاربرد را فراموش نکنید

طراح این اتاق خواب توجه ویژه‌ای به کاربردی بودن منابع نوری کرده است. چراغ‌های دیواری که در دو طرف تخت نصب شده‌اند برای مطالعه در شب عالی  است. تخت در بهترین جای ممکن گذاشته شده تا از نور طبیعی، حداکثر بهره را ببرد.

یکی از 16 ایده‌ی روشنایی استفاده کاربردی از چراغ است

برای خرید محصول مشابه اینجا کلیک کنید
شش. تضاد سفید و سیاه

تضاد دو رنگ سیاه و سفید به خوبی در این اتاق غذاخوری نشان داده‌ می‌شود. لوستر کروی مدرن با فلز مشکی و حباب‌های سفید، رنگ مشکی میز و دیوارهای سفید را بازتاب می‌دهد. فرش با بافت خاصی که دارد، هر دو رنگ را در خود جای داده‌است. صندلی‌ها با چوب طبیعی گرما را به محیط تزریق می‌کند.

یکی ایده‌ روشنایی استفاده از رنگهای متضاد است

برای خرید محصول مشابه اینجا کلیک کنید
هفت. سبک روستیک و بوهمین را با هم ترکیب کنید

این اتاق سفید  متعلق به یک خانه‌ی ییلاقی در جنوب فرانسه است. این اتاق در نگاه اول سبک روستیک به نظر می‌رسد. این فضا با دیوار و سقفی که با پنل‌های چوبی سفید و بافت متفاوت تزیین شده‌‌است. لوستر بزرگ بیشتر از هر چیز دیگری به چشم می‌آید. همچنین طرح      سنگ‌فرش، فرش بیش از پیش حس طبیعت را به درون اتاق می‌آورد.

برای خرید محصول مشابه اینجا کلیک کنید
هشت. چراغ نمکی

فرقی نمی‌کند جایی که زندگی می‌کنید هوایش گرم باشد یا سرد. چون این چراغ‌ها گرما را به راحتی به فضای شما منتقل می‌کنند. این چراغ نمکی با سایز بزرگی که دارد، در هنگام مطالعه و دیدن فیلم، نوری نرم و ملایم را به محیط می‌دهد. به خصوص اگر آن را با نورهای ریسه‌ای و چند شمع ترکیب کنید، زیبایی فضای شما دو چندان می‌شود.

برای خرید محصول مشابه اینجا کلیک کنید
نه. مقیاس را مورد توجه قرار دهید

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، چراغ آویز کروی که بالای پاتختی نصب شده بارزترین المان این اتاق خواب است. طراح حتی به ریزترین جزییات مثل هماهنگ کردن رنگ مشکی آویز با تاج تخت، توجه کرده است. نور این چراغ، به زیبایی اتاق را روشن کرده و تضادی ساده ولی باشکوه ایجاد می‌کند.

برای خرید محصول مشابه اینجا کلیک کنید
ده. اصل تقارن

چراغ‌های دیواری در دو طرف این آیینه‌ برنجی قرار گرفته‌اند، جایگزین بسیار مناسبی برای چراغ‌های تکی قدیمی هستند. در تصویر می‌بینید که حباب سفید با دیوار، روشویی و پرده‌ی وان ست شده است و مدرن بودن را به فضا القا می‌کند.

برای خرید محصول مشابه اینجا کلیک کنید
برای خرید محصول مشابه اینجا کلیک کنید
یازده. وسایل حصیری

در سال‌های اخیر، متریال‌های طبیعی مانند کنف، چوب و حصیر مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. این آشپزخانه ترندها را به بهترین نحو ممکن به نمایش گذاشته‌است. لوستر حصیری که بالای جزیره نصب شده، به محیط گرما می‌بخشد.

برای خرید محصول مشابه اینجا کلیک کنید
دوازده. محیط مدرن و گرم

لوستر نصب شده در اتاق نشیمن زیر نقطه‌ی عطفی را در فضا را بوجود آورده است. همچنین رنگ‌هایی که در این لوستر به کار رفته محیط را بیشتر از قبل مدرن و لوکس نشان می‌دهد.

برای خرید محصول مشابه اینجا کلیک کنید
سیزده. شخصیت ماکسیمال درون خود را بازتاب دهید

اگر شما بیشتر به محیط‌های کمی شلوغ و ماکسیمال علاقه دارید، این اتاق مخصوص شماست. رنگ‌های گرم و پر جنب و جوش با دقت بسیار از یک طیف رنگی  انتخاب شده‌اند.

برای خرید محصول مشابه اینجا کلیک کنید
چهارده. لوستر را با مبلمانتان ست کنید

لوستر فلزی که در این ناهارخوری استفاده شده، فضای غذاخوری و نشیمن را به هم وصل کرده تا محیطی منسجم بدست بیاید. پایه‌های فلزی صندلی‌ها و کتابخانه به همراه این لوستر مدرن و حباب‌های  مدل ادیسونی آن، استایل محیط را تکمیل می‌کنند.

برای خرید محصول مشابه اینجا کلیک کنید
پانزده. از منابع نوری متفاوتی استفاده کنید

منابع نوری که در این فضا استفاده شده زیبایی خاصی را به محیط می‌دهد .  قوس چراغ‌های دیواری و لوستری که طرح تابلوی مدرن را در خود منعکس می‌کند با دقت بسیاری انتخاب شده است. همانطور که تا الان متوجه شده‌اید، هماهنگ کردن جزییات کوچک از اصل‌هایی است که هر طراح خبره‌ای آن را رعایت می‌کند.

برای خرید محصول مشابه اینجا کلیک کنید
شانزده. یک المان هنری اضافه کنید

این خانه‌ی شیشه‌ای و مدرن به همراه لوستر خاص و چشم‌گیرش، به فضا رنگ و لعاب بیشتری اضافه کرده است. رنگ طلایی لوستر با شیرآلات و دسته‌های کابینت هماهنگ شده‌اند. اما قسمت مورد علاقه‌ی ما، ست شدن لوستر با تم خنثی و مشکی آشپزخانه است.

 

برای خرید محصول مشابه اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط

زندگی در خانه‌های آپارتمانی با یکسری مشکلات خاص همراه هست و نبود نور کافی هم یکی از آنها است. ولی اصلا نگران نباشید، چون طراحان داخلی راه‌‌های بی‌شماری برای ارتقا دادن کیفیت زندگی شما دارند تا بهترین منابع نوری را وارد خانه‌های آپارتمانی کنند. منبع نوری مناسب می‌تواند حس و حال مورد نظر را بوجود […]

تابلو دکوراتیو سه تکه آرتی فریم کد F033B121

مشخصات

تعداد تکه سه تکه

ویژگی‌های مقاومتی مقاوم در برابر تابش نور آفتاب

نوع کاربرد دیواری

جنس پی وی سی‌

آیینه

مشخصات

قطر آینه 52 سانتی متر

جنس بدنه پی وی سی

جنس روشویی چینی

دارای دو کشو با ریل استیل

مقاوم در برابر تغییر رنگ و رطوبت

دارای یراق آلات استیل و لولای آرام بند

ابعاد 41×35×70 سانتی‌متر وزن 40 گرم

تختخواب کودک ای اس تی مدل KRAL YATAK سایز 145 سانتی متر

مشخصات

طول 145 سانتی‌متر

عرض 70 سانتی‌متر

ارتفاع 55 سانتی‌متر

وزن 9.900 کیلوگرم

جنس فریم ام‌دی‌ا ف جنس پایه چوب

میز عسلی مدل L72

مشخصات

ابعاد 35x35x50 سانتی‌متر

تعداد میز یک عدد

جنس صفحه سنگ

نوع صفحه جدا

جنس پایه فلز