مجله دکوراسیون هشتی بهترین مرجع دکوراسیون منزل

شمعدان چشمه نور کد C2921/1TM بسته دو عددی

میز و صندلی ناهارخوری مدل MD1331

قطر آینه 52 سانتی متر

تزیین میز آشپزخانه با چند روش جذاب و خلاقانه

راه‌های زیادی برای تزیین میز آشپزخانه وجود دارد ولی تنها وسایلی که روی آن قرار میدهید در زیبایی موثر نیستند. درست است که تزییناتی مانند سینی‌ دکوراتیو از کلاسیک‌ترین اکسسوری‌هاست اما در صورتی جذابیتش مشخص میشود که به آنچه در بالا، پایین و اطراف میز قرار میدهید هم توجه داشته باشید. چون میز شما به صورت تکی عمل نمی‌کند و در درون محیط است که معنی پیدا می‌کند. تمام این المان‌ها، از صندلی گرفته تا لوستر، در میزان جذابیت میز آشپزخانه تاثیرگذار هستند. وقتی اینگونه نگاه کنیم، ایده‌های زیادی وجود دارند که به آسانی میتوانیم آنها را در خانه اجرایی کنیم. با مجله هشتی همراه شوید تا به بررسی چند ایده برای تزیین میز آشپزخانه بپردازیم.

تزیین میز آشپزخانه با چند روش ساده

یک. صندلی چشمگیر

میز آشپزخانه، بدون صندلی کامل نیست. پس از این فرصت استفاده کرده و یک ست صندلی چشمگیر به محیط اضافه کنید. اگر میز آشپزخانه‌ ساده‌ای دارید، صندلی‌های با طرح و نقش انتخاب مناسبی برای آشپرخانه شما هستند.

برای تزیین میز آشپزخانه از صندلی چشگیر استفاده کنید

دو. رانر

داشتن یک رانر روی میز یکی از کلاسیک‌ترین کارهایی است که میتوانید انجام دهید. اما اگر دوست دارید آن را از حال و هوای سنتی بیرون بیاورید، بهتر است رانر را از سمت عرض میز پهن کنید. به این صورت، حتی به قدیمی‌ترین رانرها هم حس جدیدتری می‌دهید.

برای تزیین میز آشپزخانه از رانر استفاده کنید

پرفروش‌ترین رانرها را ببینید

سه. نیمکت

اگر قصد دارید میز آشپزخانه را در گوشه‌ای قرار دهید، از نیمکت غافل نشوید. میتوانید نیمکت را به دیوار تکیه دهیدتا فضای بیشتری برای افراد بوجود بیاورید.

پرفروش‌ترین نیمکت‌ها

چهار. ترکیب رنگی

برای اینکه میز آشپزخانه تزیین کنید، خوب است به نصب چند تابلو یا رنگ کردن دیوار فکر کنید. همین کارهای کوچک باعث میشود یک میز ساده به آیتمی موثر و مهم تبدیل شود.

تزیین میز آشپزخانه از قاب عکس در ابعاد مختلف استفاده کنید

پرفروش‌ترین تابلوها

پنج. از سقف تا کف را مورد توجه قرار دهید

وقتی به تزیین میز آشپزخانه فکر میکنیم، اکثرا به لوازمی که روی سطح میز گذاشته می‌شود تمرکز می‌کنیم. اما این تنها یکی از کارهایی است که میتوان برای تزیین انجام داد. برای مثال در تصویر زیر بیشتر از گلدان‌ها، صندلی، فرش و لوستر بالای میز نظر شما را به خود جلب می‌کنند. پس برای اینکه میز خوب به نظر برسد، باید تمامی این نکات را از سقف تا کف مورد توجه قرار دهید.

پرفروش‌ترین سینی‌های دکوراتیو

شش. لوستر

اگر میز مورد نظر شما ساده است، چطور است برای تزیین به سراغ لوستر بروید؟ لوستر آویز جزو وسایلی است که با ایجاد مرز، محیط را گرم‌تر میکند.

برای تزیین میز آشپزخانه از لوستر بالای میز استفاده کنید

پرفروش‌ترین لوسترها

هفت. رنگ

اگر میخواهید میز را از آشپزخانه جداسازی کنید، از کمی رنگ متفاوت روی دیوار پشت میز استفاده کنید تا این جداسازی ذهنی به راحتی اتفاق بیفتد.

هشت. تمام فضا را در نظر داشته باشید

هنگام تزیین میز آشپزخانه، به اطراف نگاهی بیندازید و ببینید چه لوازمی آنجا قرار دارد. و به همان نسبت سعی کنید ارتباطی میان وسایل ایجاد کنید. برای مثال در تصویر زیر، رنگ شیر ظرفشویی، صندلی اپن و میز آشپزخانه با هم هماهنگ هستند و به رنگ مشکی انتخاب شده‌اند. این کار انسجام و تعادل بیشتری به محیط میدهد و در نهایت زیبایی بیشتری ایجاد میکند.

برای تزیین میز آشپزخانه به تمام فضا توجه کنید

پرفروش‌ترین صندلی‌های اپن

نه. میوه به عنوان وسیله تزیینی

یکی از بهترین مسائلی که در مورد تزیین میز آشپزخانه وجود دارد، گزینه‌های بیشمار و ساده‌ برای دکور است. جالب اینجاست که خیلی از این ایده‌ها وقت زیادی از ما نمی‌گیرد. برای مثال، شما میتوانید تنها با در اختیار داشتن یک کاسه‌ی زیبا و چند سیب یا پرتقال، میز را تزیین کنید.

جدیدترین ظروف میوه‌خوری
ده. میز روستیک و لوستر مدرن

نورپردازی، تابلوها و دیگر لوازم دکوری میتوانند تضاد زیادی به محیط اضافه کنند. پس اگر میز چوبی و روستیک دارید، خوب است که چند تابلوی انتزاعی یا لوستر مدرن نصب کنید. این انتخاب‌ها باعث پویایی و تعادل محیط  میشود.

پرفروش‌ترین میز و صندلی ناهارحوری

یازده. دستمال سفره

اگر به دنبال یک راه ساده برای تزیین میز آشپزخانه هستید، دستمال سفره‌ ایده‌ جالبی هست. مخصوصا وقتی آنها را با سرویس بشقاب و قاشق چنگال ست میکنید، سرویس غذاخوری جلوه بیشتری پیدا می‌کند.

برای تزیین میز آشپزخانه از دستمال سفره استفاده کنید

جدیدترین دستمال سفره
دوازده. دیوار

میز آشپزخانه از مکان‌های بسیار خوب برای قرار دادن وسایل دکوری میباشد. اما این تنها گزینه نیست. خوب است که بتوانید از محیط اطراف، مثل دیواری که میز، جلوی آن قرار دارد، استفاده کنید. این دیوارها پتانسیل بالایی برای نصب آیینه، تابلو و مجسمه دارند و این حس را به مخاطب القا میکنند که وارد فضای لوکس و شگفت‌انگیزی شده‌اند.

 

سیزده. فرش

اگر آشپزخانه شما کمی ساده و خالی به نظر میرسد میتوانید از فرش برای جذاب‌تر کردن محیط استفاده کنید. چون همانطور که قبلا گفتیم، تنها چیزی که بر زیبایی میز تاثیر دارد وسایل روی آن نیست.

پرفروش‌ترین فرش‌های آشپزخانه
چهارده. هماهنگی وسایل دکوری با صندلی

ترکیب و هماهنگی بوسیله رنگ، باعث انسجام محیط میشود. اما دقیقا چه چیزهایی را باید هماهنگ کنید؟ یکی از گزینه‌ها ایجاد ترکیب رنگی خاص بین صندلی‌ها و وسایل دکوری است. با استفاده از رنگ‌های مشابه در هردوی این‌ها، فضا کامل‌ و منسجم‌تر دیده میشود.

پانزده. جزییات

همیشه به جزییات توجه داشته باشید که وقتی وسایل کوچک در کنار هم قرار می‌گیرند، فضایی زیبا ایجاد می‌کنند. اگر فریم پنجره به رنگ احتیاج دارد میتوانید با رنگ کردن، آن حس تازگی را به محیط بدهید. وسایل دیگر مثل گیاهان، کوسن، … هم میتوانید اضافه کنید.

شانزده. بهترین فضا

یادتان باشد که قبل از کاری  به فضایی که در اختیار دارید فکر کنید. مثلا ممکن است شیفته‌ میزهای گرد باشید ولی دقت کنید که اگر میز مستطیلی بیشتر با فضای شما هماهنگ است، بهتر است دنبال میز مستطیلی باشید. و به نقاط قوت محیط آشپزخانه توجه کنید. اگر پنجره‌ جذاب یا یک دیوار آجری در این فضا دارید، میز آشپزخانه را طوری جایگذاری کنید که بیشترین بهره را از این نقاط قوت ببرید

پرفروش‌ترین گلذان‌های رومیزی

مطالب مرتبط

آشپزخانه قلب خانه محسوب میشود . اکثرا به جنس و مدل کابینت، بک‌اسپلش و کف آشپزخانه  توجه زیادی داریم. اما مسئله‌ مهم دیگری هم به نام وسایل دکوری وجود دارد که باید در پایان کار به آن بپردازیم ولی فراموش میکنیم. یکی از این موارد پنجره‌ آشپزخانه است که اکثرا با یک پرده آن را […]
نارنجی از آن دسته رنگ‌هایی است که کمتر پیش می‌آید در آشپزخانه استفاده شود ولی قطعا یکی از شادترین‌هاست. این رنگ که بسیار پرانرژی و روشن است دل هر مخاطبی را به لرزش در می‌آورد. بعلاوه این رنگ جذابیت بسیار زیادی نسبت به آشپزخانه‌های سیاه و سفیدی که چند سالی است مد شده‌اند دارد و […]
همه‌ ما میدانیم که وسایل ریز و درشت زیادی در آشپزخانه وجود دارد که نیاز به قرارگیری در یک مکان خاص را دارند. اما وقتی که آشپزخانه‌ ما کوچک باشد جای کافی برای قرار دادن وسایل نداریم. به همین دلیل با مجله دکوراسیون هشتی همراه شوید تا در ابتدا کابینت جزیره را تعریف کنیم و […]
در این مقاله به بررسی بک اسپلش آشپزخانه می‌پردازیم. منظور از بک اسپلش آشپزخانه دیوار پوشی است که بین کابینت‌ها، پشت سینک ظرفشویی و اجاق گاز به صورت افقی یا عمودی نصب می‌شود و علاوه بر زیبایی از خراب شدن دیوار جلوگیری می‌کند. جنس بک اسپلش باید مقاوم به حرارت باشد. بک اسپلش‌های سنگی زیبایی […]
وقتی که صحبت از دکوراسیون آشپزخانه می‌شود، همواره باید با ذهنی باز با آن مواجه شویم. در سالهای اخیر، کابینت‌ باز آشپزخانه، مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته و محبوب شده‌اند. البته فهمیدن دلیل این موضوع اصلا سخت نیست. چون این مدل کابینت علاوه بر اینکه حس و حالی تمیزی دارد، وسیله‌ای جالب برای به نمایش […]
اگر نگاهی به تصاویر آشپزخانه در فضای مجازی بیندازید می‌بینید در اکثر آنها از ترکیب رنگی خنثی برای آشپزخانه استفاده شده است. اما اگر به رنگ‌های گرم علاقه دارید و می‌خواهید آشپزخانه‌ای متفاوت داشته باشید، نگران نباشید. چون جدیدا بکار بردن انواع رنگ‌ها در آشپزخانه دوباره مد شده است. ما در مجله هشتی، ۶ ترکیب […]
شاید برای انتخاب فرش مناسب برای آشپزخانه به مشکل بر خوورده باشید. ما در اینجا  ۱۴ ایده برای فرش آشپزخانه که قطعا یکی از این ایده‌ها مطابق سلیقه شما خواهد بود. آشپزخانه یکی از پرکاربردترین محیط‌ها در هر خانه‌ای است. چون پذیرای شما در هر موقعیتی از آشپزی و تمیزکاری گرفته تا هله هوله خوری وسط […]
در این مقاله ۱۰ ایده‌ شلف آشپزخانه را یرای شما بیان می‌کنیم. آشپزخانه بدون اغراق، یکی ازمهم‌ترین قسمت‌های خانه است که به فضای زیادی برای نگهداری وسایل نیاز دارد. سالهاست که کابینت به عنوان بهترین انتخاب، برای گذاشتن ظروف و وسایل آشپزخانه شناخته شده است. ولی هر چقدر جلوتر می‌رویم مدل‌های بیشتری به بازار می‌آیند. […]

تابلو دکوراتیو سه تکه آرتی فریم کد F033B121

مشخصات

تعداد تکه سه تکه

ویژگی‌های مقاومتی مقاوم در برابر تابش نور آفتاب

نوع کاربرد دیواری

جنس پی وی سی‌

آیینه

مشخصات

قطر آینه 52 سانتی متر

جنس بدنه پی وی سی

جنس روشویی چینی

دارای دو کشو با ریل استیل

مقاوم در برابر تغییر رنگ و رطوبت

دارای یراق آلات استیل و لولای آرام بند

ابعاد 41×35×70 سانتی‌متر وزن 40 گرم

تختخواب کودک ای اس تی مدل KRAL YATAK سایز 145 سانتی متر

مشخصات

طول 145 سانتی‌متر

عرض 70 سانتی‌متر

ارتفاع 55 سانتی‌متر

وزن 9.900 کیلوگرم

جنس فریم ام‌دی‌ا ف جنس پایه چوب

میز عسلی مدل L72

مشخصات

ابعاد 35x35x50 سانتی‌متر

تعداد میز یک عدد

جنس صفحه سنگ

نوع صفحه جدا

جنس پایه فلز