مجله دکوراسیون هشتی بهترین مرجع دکوراسیون منزل

شمعدان چشمه نور کد C2921/1TM بسته دو عددی

میز و صندلی ناهارخوری مدل MD1331

قطر آینه 52 سانتی متر

۱۴ ایده برای فرش آشپزخانه

شاید برای انتخاب فرش مناسب برای آشپزخانه به مشکل بر خوورده باشید. ما در اینجا  ۱۴ ایده برای فرش آشپزخانه که قطعا یکی از این ایده‌ها مطابق سلیقه شما خواهد بود. آشپزخانه یکی از پرکاربردترین محیط‌ها در هر خانه‌ای است. چون پذیرای شما در هر موقعیتی از آشپزی و تمیزکاری گرفته تا هله هوله خوری وسط شب و صحبت کردن است. پس طبیعیاست که در طی زمان اجزای اصلی آن، مثل کف آشپزخانه در معرض خراب شدگی قرار بگیرند. یکی از راه‌های ساده برای جلوگیری از این اتفاق استفاده از فرش می‌باشد. با این کار از یکی از قسمت‌های مهم خانه‌ محافظت می‌کنید. علاوه یر این فرش آشپزخانه زیبایی خاصی به محیط می‌دهد. پس تا آخر این مطلب با مجله هشتی همراه باشید تا به شما  ۱۴ ایده برای انتخاب فرش آشپزخانه بدهیم.

۱۴ ایده برای فرش آشپزخانه و روش انتخاب آن

یک. استفاده از رنگ فرش در سایر وسایل

یکی از بهترین راه‌ها برای دیزاین آشپزخانه این است که رنگ‌های موجود در فرش را در سایر وسایل نیز تکرار کنید. برای مثال فرش‌های ایرانی ترکیب رنگی ایده‌آلی دارند و می‌توانید از آن در رنگ صندلی‌ها، چراغ، دستمال و دستگیره‌ها استفاده کنید.

ایده‌ی دیگر برای فرش آشپزخانه: استفاده از رنگ فرش در وسایل

برای خرید فرش مشابه اینجا کلیک کنید

دو. حس لوکس بودن را القا کنید

استفاده از فرشی ساده مثل حصیر و ست کردن آن با کابینت‌هایی به رنگ تیره، به آشپزخانه‌ی شما حالتی لوکس و جذاب می‌دهد. در ضمن با استفاده از وسایلی  به رنگ طلایی یا برنجی احساس کلاسیک بودن را چند برابر می‌کنید.

حس لوکس بودن را القا کنید

برای خرید فرش مشابه اینجا کلیک کنید
سه. رنگ متفاوت اضافه کنید

حتما می‌دانید که رنگ‌های خنثی آرامش زیادی را به فضا می‌دهند. مخصوصا اگر از آن در محیطی شلوغ مثل آشپزخانه استفاده کنید. حتی فضاهای خنثی هم به کمی رنگ متفاوت نیاز دارند تا هیجان و زیبایی بیشتری به خود بگیرند. و تقریبا هیچ وسیله‌ای بهتر از یک فرش این کار را برای شما انجام نمی‌دهد.

ایده‌ی دیگر برای فرش آشپزخانه استفاده از فرش در فضای خنثی

برای خرید فرش مشابه کلیک کنید
چهار. تضاد ایجاد کنید

برای این که فرش آشپزخانه‌ شما حسابی در معرض دید باشد باید از رنگی خاص و روشن استفاده کنید. به خصوص اگر کابینت‌هایی به رنگ سفید دارید فرش قرمز بسیار زیبا و گرم جلوه می‌کند.

ایده‌ی دیگر برای فرش آشپزخانه ایجاد تضاد است اگر کابینت سفید است از فرش قرمز استفاده کنید

برای خرید فرش مشابه اینجا کلیک کنید
پنج. ترکیب کنید

اگر برای انتخاب فرش به مشکل برخورد کرده‌اید می‌توانید از رنگ دیوارهایتان کمک بگیرید و فرشی را برگزینید که رنگش  با دیوار هماهنگ باشد. برای تاثیرگذاری بیشتر بهتر است بافت فرش مشخص باشد.

ترکیب کنید

برای خرید فرش مشابه اینجا کلیک کنید
شش. فرم فضا را دنبال کنید

اگر آشپزخانه‌ی شما مربع  است، فرش‌ مستطیلی انتخاب نکنید. همچنین در محیطی کوچک و  مستطیلی از فرش گرد استفاده نکنید. چون با این کار محیط کوچک‌تر دیده شود.

فرم فضا را دنبال کنید

برای خرید فرش مشابه اینجا کلیک کنید
هفت. وسایل را با فرش ست کنید

برای انسجام فضا می‌توانید از نقش‌های فرش کمک بگیرید. برای مثال، اگر  فرشی انتخاب کرده‌اید که خال‌های مشکی دارد، ترکیب آن با لوازم مشکی بسیار زیبا میشود. یا اگر فرش شما خطوط طلایی دارد، وسایل برنجی  بهترین انتخاب برای شما هستند.

ایده‌ی دیگر برای فرش آشپزخانه ست کردن وسایل با فرش آشپزخانه است

برای خرید فرش مشابه اینجا کلیک کنید
هشت. از خطای دید استفاده کنید

اگر آشپزخانه‌ باریک و کوچک دارید پس از باریک بودن آن به نفع خود استفاده کنید و فرش بلندی انتخاب کنید که خطوط افقی دارد. با این کار به بزرگ‌تر دیده شدن آشپزخانه‌ خود کمک بزرگی کرده‌اید.

از خطای دید استفاده کنید

برای خرید سبد نان مشابه اینجا کلیک کنید
نه. با رنگ کف آشپزخانه هماهنگ کنید

از رنگ کف آشپزخانه، به عنوان ایده برای انتخاب فرش مناسب استفاده کنید. برای مثال اگر رنگ سرامیک شما روشن است، می‌توانید از فرشی تیره استفاده کنید و اگر رنگ کف آشپزخانه تیره است فرشی متضاد با آن را انتخاب کنید.

از رنگ کف اشپزخانه

برای خرید فرش مشابه اینجا کلیک کنید
ده. طیف رنگ را عوض کنید

اگر در آشپزخانه‌تان از رنگ‌های گرم استفاده کرده‌اید، بهتر است این گرما را، با انتخاب وسیله‌ای با طیف رنگی سرد، مثل فرشی آبی، بشکنید تا فضا از یکدستی بیرون بیاید.

گرما و سرما در رنگ فرش

برای خرید فرش مشابه اینجا کلیک کنید
یازده. استایل مونوکروم همیشه بهترین است

اگردوست دارید آشپزخانه‌ شیک داشته باشید ولی فرصت کافی برای دیزاین آن ندارید، استایل تک رنگ یا مونوکروم بهترین گزینه است. شما می‌توانید فقط از یک طیف رنگی برای تمام وسایل استفاده کنید. تا محیطی آرامش‌بخش و زیبا را بوجود بیاورید.

ایده‌ی دیگر برای فرش آشپزخانه استفاده از یک طیف رنگی برای آشپزخانه است.

برای خرید فرش مشابه اینجا کلیک کنید
دوازده. سبک وینتج و قدیمی را انتخاب کنید

فرشی با طرح و بافت قدیمی که حالتی پا خورده دارد می‌تواند نشانگر  سلیقه‌ی عالی شما باشد. فقط مطمئن باشید که فرش مورد انتخاب شما قابل شست و شو باشد تا مشکلی برایش پیش نیاید.

سبک وینتج

برای خرید فرش مشابه اینجا کلیک کنید
سیزده. کف آشپزخانه را کامل بپوشانید

گاهی ممکن است سرامیک  کف محیط چهره‌ی ناخوشایندی به آشپزخانه بدهد. اما شما می‌توانید به راحتی آن را با یک فرش بپوشانید. بنابراین بهتر است فرش بزرگ‌تری را برای این کار در نظر بگیرید.

کف اشپزخانه را بپوشانید

برای خرید فرش مشابه اینجا کلیک کنید
چهارده. فرش کوچک انتخاب کنید

اگر فضا یا بودجه‌ کمی دارید حتی یک فرش کوچک هم کار شما را راه می‌اندازد. میتوانید یک فرش کوچک را جلوی سینک  یا یخچال بیندازید تا با این کار کوچک‌ محیط را بطور کلی تغییر دهید.

فرش کوچک انتخاب کنید

برای خرید فرش مشابه اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط

آشپزخانه قلب خانه محسوب میشود . اکثرا به جنس و مدل کابینت، بک‌اسپلش و کف آشپزخانه  توجه زیادی داریم. اما مسئله‌ مهم دیگری هم به نام وسایل دکوری وجود دارد که باید در پایان کار به آن بپردازیم ولی فراموش میکنیم. یکی از این موارد پنجره‌ آشپزخانه است که اکثرا با یک پرده آن را […]
نارنجی از آن دسته رنگ‌هایی است که کمتر پیش می‌آید در آشپزخانه استفاده شود ولی قطعا یکی از شادترین‌هاست. این رنگ که بسیار پرانرژی و روشن است دل هر مخاطبی را به لرزش در می‌آورد. بعلاوه این رنگ جذابیت بسیار زیادی نسبت به آشپزخانه‌های سیاه و سفیدی که چند سالی است مد شده‌اند دارد و […]
همه‌ ما میدانیم که وسایل ریز و درشت زیادی در آشپزخانه وجود دارد که نیاز به قرارگیری در یک مکان خاص را دارند. اما وقتی که آشپزخانه‌ ما کوچک باشد جای کافی برای قرار دادن وسایل نداریم. به همین دلیل با مجله دکوراسیون هشتی همراه شوید تا در ابتدا کابینت جزیره را تعریف کنیم و […]
راه‌های زیادی برای تزیین میز آشپزخانه وجود دارد ولی تنها وسایلی که روی آن قرار میدهید در زیبایی موثر نیستند. درست است که تزییناتی مانند سینی‌ دکوراتیو از کلاسیک‌ترین اکسسوری‌هاست اما در صورتی جذابیتش مشخص میشود که به آنچه در بالا، پایین و اطراف میز قرار میدهید هم توجه داشته باشید. چون میز شما به […]
در این مقاله به بررسی بک اسپلش آشپزخانه می‌پردازیم. منظور از بک اسپلش آشپزخانه دیوار پوشی است که بین کابینت‌ها، پشت سینک ظرفشویی و اجاق گاز به صورت افقی یا عمودی نصب می‌شود و علاوه بر زیبایی از خراب شدن دیوار جلوگیری می‌کند. جنس بک اسپلش باید مقاوم به حرارت باشد. بک اسپلش‌های سنگی زیبایی […]
وقتی که صحبت از دکوراسیون آشپزخانه می‌شود، همواره باید با ذهنی باز با آن مواجه شویم. در سالهای اخیر، کابینت‌ باز آشپزخانه، مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته و محبوب شده‌اند. البته فهمیدن دلیل این موضوع اصلا سخت نیست. چون این مدل کابینت علاوه بر اینکه حس و حالی تمیزی دارد، وسیله‌ای جالب برای به نمایش […]
اگر نگاهی به تصاویر آشپزخانه در فضای مجازی بیندازید می‌بینید در اکثر آنها از ترکیب رنگی خنثی برای آشپزخانه استفاده شده است. اما اگر به رنگ‌های گرم علاقه دارید و می‌خواهید آشپزخانه‌ای متفاوت داشته باشید، نگران نباشید. چون جدیدا بکار بردن انواع رنگ‌ها در آشپزخانه دوباره مد شده است. ما در مجله هشتی، ۶ ترکیب […]
در این مقاله ۱۰ ایده‌ شلف آشپزخانه را یرای شما بیان می‌کنیم. آشپزخانه بدون اغراق، یکی ازمهم‌ترین قسمت‌های خانه است که به فضای زیادی برای نگهداری وسایل نیاز دارد. سالهاست که کابینت به عنوان بهترین انتخاب، برای گذاشتن ظروف و وسایل آشپزخانه شناخته شده است. ولی هر چقدر جلوتر می‌رویم مدل‌های بیشتری به بازار می‌آیند. […]

تابلو دکوراتیو سه تکه آرتی فریم کد F033B121

مشخصات

تعداد تکه سه تکه

ویژگی‌های مقاومتی مقاوم در برابر تابش نور آفتاب

نوع کاربرد دیواری

جنس پی وی سی‌

آیینه

مشخصات

قطر آینه 52 سانتی متر

جنس بدنه پی وی سی

جنس روشویی چینی

دارای دو کشو با ریل استیل

مقاوم در برابر تغییر رنگ و رطوبت

دارای یراق آلات استیل و لولای آرام بند

ابعاد 41×35×70 سانتی‌متر وزن 40 گرم

تختخواب کودک ای اس تی مدل KRAL YATAK سایز 145 سانتی متر

مشخصات

طول 145 سانتی‌متر

عرض 70 سانتی‌متر

ارتفاع 55 سانتی‌متر

وزن 9.900 کیلوگرم

جنس فریم ام‌دی‌ا ف جنس پایه چوب

میز عسلی مدل L72

مشخصات

ابعاد 35x35x50 سانتی‌متر

تعداد میز یک عدد

جنس صفحه سنگ

نوع صفحه جدا

جنس پایه فلز