مجله دکوراسیون هشتی بهترین مرجع دکوراسیون منزل

شمعدان چشمه نور کد C2921/1TM بسته دو عددی

میز و صندلی ناهارخوری مدل MD1331

قطر آینه 52 سانتی متر

15 رنگی که در دکوراسیون داخلی با قرمز ست میشوند

همه ما می‌دانیم که قرمز رنگی پرقدرت است، در نتیجه بکارگیری آن سخت و طاقت‌فرسا می‌باشد. حتی تیره‌ترین طیف رنگی قرمز هم  از این موضوع استثنا نیست و اگر با نکته‌سنجی وارد دکوراسیون نشود میتواند همه چیز را بهم بریزد. خوشبختانه تعداد زیادی از طراحان داخلی این چالش را بر عهده گرفته و ما را در اینکه رنگ قرمز را با چه رنگ‌هایی ترکیب کنیم، راهنمایی می‌کنند. پس با مجله دکوراسیون هشتی همراه باشید تا ۱۵ رنگی که در دکوراسیون داخلی با قرمز ست میشوند را برایتان بازگو کنیم.

چه رنگ‌هایی را در دکوراسیون داخلی با قرمز ست کنیم

یک. قهوه‌ای

راحت‌ترین راه، ترکیب رنگ قرمز با رنگ‌های خنثی است. چون انواع طیف‌ رنگ قرمز به خوبی با رنگ‌های خنثی ست می‌شوند. رنگ‌های خنثی گرم مثل قهوه‌ای، میتوانند با قرمز ترکیب شوند و محیط را راحت و منسجم نشان دهند.

یکی از رنگهایی که در دکوراسیون داخلی با قرمر ست میشود رنگ قهوه‌ای است

دو. نارنجی

همانطور که استفاده از قرمز جرات میخواهد، ترکیب آن با نارنجی، به جسارت بیشتری نیاز دارد. اما اگر شما از آن دسته آدم‌هایی هستید که با رنگ‌های شاد و پرانرژی، سرزنده‌تر میشوید، این انتخابی عالیست. از طرفی برای اینکه از قدرت این رنگ‌ها بکاهید بهتر است از آن در طرح کاغذدیواری یا کاشی استفاده کنید.

یکی از رنگهایی که در دکوراسیون داخلی با قرمر ست میشود رنگ نارنجی است

سه. سبز نعنایی

از آنجایی که سبز نعنایی رنگ روشن‌ و سبک‌تری از قرمز است تضاد زیبایی ایجاد میکنند.

یکی از رنگهایی که در دکوراسیون داخلی با قرمر ست میشود رنگ سبز نعنایی است

چهار. سفید

هر رنگی را میتوان با قرمز ترکیب کرد، به خصوص رنگ‌های گرم و شاد. اگر هم از سبک مینیمال لذت میبرید میتوانید از رنگ قرمز در وسایل کوچک استفاده کنید. یا در فضایی پر از رنگ قرمز، از تعداد کمی سفید به عنوان رنگ تاکیدی استفاده کنید تا قدرت رنگ اولیه را کمتر کند.

پنج. فیروزه‌ای

این دو رنگ در دایره‌ی رنگی مکمل هم نیستند ولی باز هم، نزدیک هستند. رنگ فیروزه‌ای وقتی در کنار قرمز قرار میگیرد آن را متعادل‌تر میکند.

یکی از رنگهایی که در دکوراسیون داخلی با قرمر ست میشود رنگ فیروزه‌ای است

شش. مشکی

مشکی در کنار هر رنگی که بنشیند آن را قوی‌تر میکند و به همین دلیل هم است که ترکیب آن با قرمز سخت میشود. اما اگر طیف رنگی قرمز گرم را انتخاب کنید در نهایت به فضایی مدرن و پیچیده میرسید.

هفت. آبی

رنگ آبی برای هر پالت رنگی مناسب است. مخصوصا اگر دردکوراسیون از رنگ‌های پرقدرتی مثل قرمز استفاده شده باشد. طیف‌های روشن‌تر آبی بیشتر برای طیفی از قرمز مناسب است که تا حدودی جیغ و درخشان باشد. ولی با این حال این دو رنگ در هر حالتی به طور اعجاب‌انگیزی با هم ست میشوند.

هشت. خاکستری روشن

اگر به دنبال ترکیب رنگی هستید که کمتر از قرمز و سفید در چشم باشد، خاکستری گزینه‌ی جذابی است. خاکستری روشن پس‌زمینه‌ای پویاتر از سفید ایجاد میکند و صد البته که ترکیبش راحت‌تر است.

نه. آبی نفتی

چون آبی نفتی کمی روشن‌تر از مشکی است به اندازه‌ی آن به رنگ‌های اطراف قدرت نمی‌بخشد. بعلاوه در کنار قرمز تیره همچنان قوی است و وقتی با قرمز روشن ترکیب شود آن را متعادل میکند.

ده. مسی یا برنزی

همانطور که ترکیب رنگ قرمز با قهوه‌ای بی‌نظیر به نظر میرسد، وقتی با مسی یا برنزی ست می‌شود نیز جذابیت خیره‌کننده‌ای بوجود می‌آورد. همچنین این دو رنگ گاهی اوقات آنقدر شباهت پیدا میکنند که به زیبایی در هم آمیخته میشوند.

یازده. صورتی

وقتی رنگ‌های قرمز و صورتی با هم ترکیب می‌شوند ما را به یاد جشن ولنتاین می‌اندازند. اما اگر در این ترکیب از کمی مشکی یا قهوه‌ای پررنگ استفاده کنید بدون شک، فضایی چشم‌گیر خواهید داشت. برای اینکه قرمز و صورتی در کنار هم قرار بگیرند میتوانید از تابلویی استفاده کنید که هر دو رنگ را در بر داشته باشد. سپس با میز یا چند وسیله‌ دیگر به رنگ قهوه‌ای دکوراسیون را تکمیل کنید.

دوازده. سبز

وقتی در دکوراسیون سبز و قرمز را با هم ترکیب می‌کنیم محیطی بسیار جذاب که به سبک بوهمین نزدیک است خواهیم داشت. البته همواره میتوانید با اضافه یا کم کردن چند المان، سبکی جدید بوجود بیاورید. ولی اگر به سبک بوهمین علاقه‌مند هستید بهتر است از قرمز در وسایلی با پارچه‌ای پر از طرح بهره بگیرید.

یکی از رنگهایی که در دکوراسیون داخلی با قرمر ست میشود رنگ سبز است

سیزده. ذغالی

اگر به دنبال ایجاد محیطی هستید که رنگ‌هایی گرم و خاکی در آن موجود باشد، رنگ ذغالی را با طیفی از قرمز که به آجری نزدیک است ترکیب کنید. و همانطور که پیش‌تر نیز گفتیم، انتخاب وسایلی که در طرح‌های آن، از هر دوی این رنگ‌ها استفاده شده است محیط را منسجم‌تر میکند.

چهارده. ارغوانی یا بنفش پاستلی

در وهله‌ اول که به ترکیب بنفش و قرمز فکر می‌کنید احتمالا فضایی شلوغ را متصور می‌شوید. اما باید بدانید که این رنگ‌ها در کنار هم بی‌نظیر عمل میکنند به خصوص اگر در طرح یکی از وسایل مثل فرش به کار رفته باشند.

پانزده. بژ

درست است که بژ به عنوان رنگی خنثی شناخته میشود اما در حقیقت در بطن خود رنگی بسیار گرم میباشد. اگر آن را با طیف گرم قرمز ترکیب کنید هارمونی عجیبی به وجود می‌آورید و محیط را بسیار بافت‌دار و غنی نشان خواهید داد.

یکی از رنگهایی که در دکوراسیون داخلی با قرمر ست میشود رنگ بژ است

 

مطالب مرتبط

در مبحث دکوراسیون داخلی منزل، ترکیب دو رنگ خیلی بهتر از یک رنگ است. همین طور استفاده از سه رنگ پسندیده‌تر از دو رنگ می‌باشد. اما با وجود این همه طیف رنگی، کمی سخت است که بتوانیم رنگ‌های مناسب را انتخاب کرده و با هم ترکیب کنیم. در ادامه‌ی این مطلب، با مجله هشتی همراه  […]
انتخاب رنگ معمولا یکی از سخت‌ترین موضوعاتی است که در دکوراسیون خانه به آن برمی‌خوریم. دلیلش این است که رنگ‌ها بی‌ثبات هستند. ما انواع طیف‌های رنگی را در اختیار داریم و لازم است هرکدام از این‌ها را در ترکیب رنگی و به میزان درست استفاده کنیم چون اگر این اتفاق نیفتد، هارمونی و زیبایی را […]
۶ ترکیب رنگی برای خانه‌ی کلاسیک البته که دیزاین به سبک کلاسیک بیشتر موضوعی بر سر سلایق است. چون چیزی که ممکن است شخصی زیبا و ماندگار بداند، شخص دیگری آن را مدی زودگذر بشمارد. اما بعضی فضاها هستند که به وسیله‌ی انسجام جزییات، طرح‌های ظریف و ترکیب رنگی پیچیده، تعادل مناسبی را به وجود […]
تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا در فضایی خنثی احساس آرامش می‌کنید. یا اینکه از یک اتاق پر از رنگ انرژی بسیاری می‌گیرید؟ این موضوع تا حد زیادی به روانشناسی رنگ‌ها برمی‌گردد. پس ارتباط احساسی ما با رنگ‌ها، تاثیر اجتناب ناپذیری در دکوراسیون داخلی دارد. روانشناسی رنگ ابزار مفیدی‌ است که حال […]

تابلو دکوراتیو سه تکه آرتی فریم کد F033B121

مشخصات

تعداد تکه سه تکه

ویژگی‌های مقاومتی مقاوم در برابر تابش نور آفتاب

نوع کاربرد دیواری

جنس پی وی سی‌

آیینه

مشخصات

قطر آینه 52 سانتی متر

جنس بدنه پی وی سی

جنس روشویی چینی

دارای دو کشو با ریل استیل

مقاوم در برابر تغییر رنگ و رطوبت

دارای یراق آلات استیل و لولای آرام بند

ابعاد 41×35×70 سانتی‌متر وزن 40 گرم

تختخواب کودک ای اس تی مدل KRAL YATAK سایز 145 سانتی متر

مشخصات

طول 145 سانتی‌متر

عرض 70 سانتی‌متر

ارتفاع 55 سانتی‌متر

وزن 9.900 کیلوگرم

جنس فریم ام‌دی‌ا ف جنس پایه چوب

میز عسلی مدل L72

مشخصات

ابعاد 35x35x50 سانتی‌متر

تعداد میز یک عدد

جنس صفحه سنگ

نوع صفحه جدا

جنس پایه فلز